Solární systémy

Úvod » Obory » Solární systémy

Solární systémy pro ohřev teplé vody a přitápění

· Úspora 70% energie na ohřev teplé vody

· Úspora až 30% energie na vytápění  

· Návratnosti solárního systému 10 let

 · Životnost kvalitních kolektorů minimálně 40 let

 

V oblasti solárních systémů spolupracujeme zejména s firmami:

 

Thermosolar1

    Společnost THERMO|SOLAR s.r.o. se sídlem ve Slovenském městě Žiar nad Hronom, je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termických slunečních kolektorů. Byla založena v roce 1992 a již v této době stavěla na 20 letých vývojových a výrobních zkušenostech svých zakladatelů, hliníkárenského podniku ZSNP as Žiar nad Hronom a thermo|solar Energietechnik Regensburg, tehdy jednoho z největších výrobců slunečních kolektorů v Německu.


 

Solarpower1

    Frima SOLARPOWER je přední český dovozce kvalitních německých solárních kolektorů a dalších komponent značky Sonnenkraft, která má více jak 16let zkušeností s moderními solárními systémy, přes 400 zaměstnanců v celé Evropě, 5 000 montážních firem v Evropě a více jak 100 000 spokojených zákazníků ve více než 30 zemích.
Všechno dodávané zboží je certifikováno pro Českou republiku.


 

bramac1

Firma BRAMAC, proslulá především svými střešními krytinami, se zabývá také výrobou velice kvalitních kolektorů i celý solárních sestav. BRAMAC se orientuje na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků.


 

stiebel_eltron1

STIEBEL ELTRON zajišťuje již od roku 1924 pokroková řešení. Tehdy, stejně jako dnes, vyvíjel funkčně vzrálé produkty na nejvyšší kvalitativní úrovní. A v rámci nejlepší tradice spojuje současně inovační techniku, spolehlivou kvalitu a partnerský servic na značkové produkty. Na základě nekonvenčního myšlení a praktických vynálezů, které ovlivnily celé trhy vytváří produkty a systémy v perfektní kvalitě, a předáváme je pro využití náročnému trhu.

 

Ing. Dalibor Skácel

t.: 420 605 806 635

m.: info@skacelsolar.cz

Mapa

Jizerská 237, Liberec 15

GPS: 50°46'40.15"N, 15°6'7.82"E

© 2014 Skácelsolar.cz