Rekuperace tepla

Úvod » Obory » Rekuperace tepla

Větrání s rekuperací tepla

· Úspora energie na vytápění  · Příjemné a zdravé prostředí  

· Možnost kombinace s teplovzdušným vytápěním

 

V oblasti větrání s rekuperací tepla spolupracujeme s následujícími firmami:

 

Atrea1

Firma Atrea je český výrobce rekuperačních jednotek a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla. V naší zemi byla v minulosti v této oblasti prvním a jediným průkopníkem. Díky tomu dnes zaujímá na českém trhu první místo a nabízí ucelený sortiment vzduchotechnických prvků a zařízení.


 

stiebel_eltron1

STIEBEL ELTRON zajišťuje již od roku 1924 pokroková řešení. Tehdy, stejně jako dnes, vyvíjel funkčně vzrálé produkty na nejvyšší kvalitativní úrovní. A v rámci nejlepší tradice spojuje současně inovační techniku, spolehlivou kvalitu a partnerský servic na značkové produkty. Na základě nekonvenčního myšlení a praktických vynálezů, které ovlivnily celé trhy vytváří produkty a systémy v perfektní kvalitě, a předáváme je pro využití náročnému trhu.


 

Systemair1

Společnost Systemair byla založena v roce 1974 na základě průkopnické myšlenky spojené s vývojem a zaváděním potrubního radiálního ventilátoru, který zjednodušil ventilační systémy. Motto „Přímá cesta“ postupně přerostlo z konceptu výrobku do podnikatelské filozofie. Sortiment se značně rozrostl. Zahrnuje ventilátory, vzduchotechnické jednotky, vzduchové clony a tepelnou techniku. Začátkem roku 2012 se rozšířil o chlazení. Koncepce podnikání společnosti Systemair, společně s hlavními zásadami – jednoduchostí a spolehlivostí, je vyvíjet, vyrábět a dodávat vysoce kvalitní vzduchotechnické výrobky. 

Ing. Dalibor Skácel

t.: 420 605 806 635

m.: info@skacelsolar.cz

Mapa

Jizerská 237, Liberec 15

GPS: 50°46'40.15"N, 15°6'7.82"E

© 2014 Skácelsolar.cz